Collection: Produce

9 products
  • Hothouse Tomato (Den Hann Greenhouses)
    Regular price
    $1.50
    Sale price
    $1.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Oranges (navel, 6 pack)
    Regular price
    $7.00
    Sale price
    $7.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lemons (2 pack)
    Regular price
    $1.90
    Sale price
    $1.90
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Carrots (2lb)
    Regular price
    $3.25
    Sale price
    $3.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apples (Ambrosia, 3lb)
    Regular price
    $5.00
    Sale price
    $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Garlic (3 pack)
    Regular price
    $1.99
    Sale price
    $1.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Onions (2lb, Noggins Farm)
    Regular price
    $1.90
    Sale price
    $1.90
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Limes (5 pack)
    Regular price
    $2.50
    Sale price
    $2.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Kale
    Regular price
    $2.50
    Sale price
    $2.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out